0 800 330 ...показати   Безкоштовно у межах Україниsales@tyreclub.com.ua
Шинний клуб опт
Продавцям
Дилери та Постачальники: Україна, Європа, США та Азія
Всі види, типи та категорії коліс в одному місці. Шини під замовлення
Організація власних продажів
Постачальникам
Додаткові ринки збуту та пошуку партнерів
Автоматизація процесів роботи
Об’єктивна інформація ринку
Як співпрацювати з TyreClub
Для отримання доступу для роботи на платформі гуртових закупівель шин та дисків:

Зареєструйте користувача та свою організацію.

Оберіть потрібні для Вас послуги. Активуйте їх самостійно або ж з допомогою наших менеджерів.

Ви зможете організувати свій склад, а також отримувати інформацію щодо постачальників. Бази даних оновлюються щодня (кожну хвилину).

Диски та шини гуртом на TyreClub: особливості сервісу

Вирішивши купити автошини гуртом в Україні, використовуйте нашу онлайн-платформу для вибору потрібної продукції. Зокрема, ви зможете:
 • Знайти відомості про конкретного виробника, бренд і товар в цілому.
 • Підібрати всілякі покришки та диски для різних машин та мототехніки використовуючи багато фільтрів.
 • Порівняти пропозиції кількох продавців між собою.
 • Вивчити вартість продукції.
 • Знайти автошини та диски з параметрами, які вас цікавлять.
 • Купити товари безпосередньо у продавців, не вдаючись до послуг посередників.
Якщо вам знадобилася автогума чи диски, гуртом їх можна придбати, вивчивши таку інформацію про постачальника:
 • Варіанти та умови доставки.
 • Перелік знижок, які передбачені для постійних клієнтів.
 • Адреси складів та шиномонтажних майстерень.
 • Графік роботи фірми чи складу постачальника.
 • Умови, на яких можна повернути товар, що не сподобався.
 • Банківські реквізити на оплату замовлення.

Через наш сервіс ви зможете оперативно купити потрібні автомобільні шини гуртом під реалізацію. У нас представлена інформація про безліч покришок, яка буде цікава постачальникам, автомагазинам, станціям технічного обслуговування, інтернет-магазинам та іншим юридичним особам, діяльність яких пов'язана з шинним ринком.

Шини та диски гуртом

Автомобільні шини є невіддільним елементом будь-якої машини. Правильно підібрані шини знижують вібрації під час проїзду нерівностей, зменшують рівень стороннього шуму при їзді. Через сервіс TyreClub ви зможете оперативно купити шини гуртом та в роздріб, підібравши в каталозі потрібні моделі. Те саме стосується автомобільних дисків, які можуть деформуватися через удари, псуватися з часом тощо.

Зауважимо, що при гуртових покупках важливо мати максимально повну інформацію про поточну ситуацію на ринку. Як мінімум потрібно порівнювати пропозиції різних продавців та розцінки на товар. Завдяки цьому ви зможете вигідно та оперативно купити диски гуртом, зв'язавшись безпосередньо з постачальниками.

У нас ви знайдете детальну інформацію про різних постачальників, включаючи їх розширені контактні дані. Тобто ви зможете поставити будь-які додаткові питання безпосередньо постачальнику, якщо це буде потрібно.

Якщо вас цікавить постачання шин, ви можете зареєструватися в нашому сервісі як гуртовий постачальник. Після цього потрібно подати заявку до TyreClub, де буде розміщено прейскурант з актуальними розцінками на продукцію.

Гуртовий продаж автомобільних шин і дисків у нас також можливий. Однак для постачальників передбачені такі вимоги:
 • Наявність свого складу із продукцією.
 • Регулярне оновлення прейскуранта, який має відповідати поточним цінам товарів.
 • Наявність повної та детальної інформації щодо вашої продукції.
Переваги купівлі шин та дисків гуртом у TyreClub

Якщо вам потрібні постачальники шин в Україні, через наш сервіс ви підберете потрібну продукцію. Наша база оновлюється щогодини, тому ви без проблем знайдете потрібні товари з актуальними цінами.

Існує безліч причин, чому вам слід купити для авто диски гуртом (включно із шинами), скориставшись нашим сервісом:
 • Широкий список продавців шин і дисків, серед яких ви точно знайдете постачальників, що пропонують необхідні саме вам диски та шини для авто.
 • Актуальна та регулярно оновлювана інформація про товар, його вартість та наявність на складі.
 • Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та зручній навігації сайту ви легко знайдете гуму з потрібними характеристиками.

Плануючи купити автомобільні диски гуртом, зверніть увагу на низку додаткових параметрів пошуку. Наприклад, можна вибрати колір комплектувальних, їх посадковий діаметр та виліт, а також кількість кріплень та відстань між ними.

Важливі нюанси купівлі шин та дисків гуртом

Ми не несемо відповідальності за якість продукції, яку пропонують продавці. Тому, якщо гуртові постачальники шин та дисків надсилають вам замовлення, ретельно перевіряйте куплений товар. Якщо буде виявлено заводський брак або продукція пошкодиться внаслідок неакуратного транспортування, варто попросити повернення коштів.

Ви також можете обговорити форс-мажорні обставини, що виникли, безпосередньо з продавцем. Це може допомогти оперативно вирішити конфліктну ситуацію.

Гуртові продажі шин в TyreClub: сезонність

Якщо ви вирішили купити гуму гуртом в Україні, через наш каталог ви зможете легко підібрати необхідну продукцію для свого автомагазину. Насамперед слід врахувати сезонність, щоб асортимент відповідав потребам ваших майбутніх клієнтів. Залежно від цього фактора гума може бути літньою, зимовою або всесезонною.

Літні шини гуртом

Літні шини гуртом

Покришки, призначені для експлуатації влітку, мають низку характерних рис. Як мінімум, вони виготовляються із досить щільного каучуку та інших матеріалів. Це потрібно, щоб вироби не розм'якшувалися при їзді розжареним асфальтом в умовах сильної спеки.

Замовляючи літню гуму гуртом, враховуйте також передбачувані експлуатаційні умови. У регіонах, де часто бувають дощі, найкращі результати показують покришки зі спрямованим чи асиметричним малюнком протектора. Завдяки цьому з-під шин швидко виводитиметься вода — це значно знижує ризик аквапланування, покращує стійкість машини на дорозі.

Зимові шини гуртом

Зимові шини гуртом

Призначені для холодної пори року покришки відрізняються м'якістю. Це потрібно, щоб вироби не дубіли на морозі, тому що через це вони втрачають багато переваг.

Купуючи зимову гуму гуртом, пам'ятайте про клімат: для суворих зим, коли на дорогах утворюється товстий шар льоду, найкраще підійдуть шиповані моделі. Завдяки цьому знижується ймовірність заметів, а машина буде слухнянішою під час поїздок.

На окрему згадку заслуговують “м'які” зими. За таких погодних умов на дорогах майже не буває льоду, але порівняно часто трапляється сніг. Через це потрібно приділити особливу увагу, якщо передбачається купівля зимових шин гуртом з ненаправленим малюнком протектора. Така гума більше підходить для їзди пухким снігом, але не мокрими дорогами: у неї недостатньо ламелів для швидкого відведення води з-під колеса.

Всесезонні шини гуртом

Всесезонні шини гуртом

Всесезонними називаються вироби, які можна використовувати незалежно від пори року. Якщо вас зацікавив продаж всесезонної гуми гуртом, пам'ятайте про деякі обмеження щодо цих покришок. Наприклад, вони будуть програвати спеціалізованим моделям під час експлуатації під час сильної спеки чи холоду.

На розпеченому асфальті такі шини можуть втрачати зчеплення з дорожнім полотном, тому що вони настільки щільні, як літні. А на морозі всесезонна гума може дубіти, що негативно відбивається на її експлуатаційних характеристиках.

Купівля вантажних шин гуртом

На відміну від легкових шин, купувати гуртом гуму для вантажівок потрібно, звертаючи увагу на додаткові параметри. Наприклад, слід враховувати вісь, для якої призначені ті чи інші шини. Усього їх три:

 • рульова;
 • провідна;
 • причіпна.

Існують інші варіанти виробів, які можна купити: вантажна гума гуртом буває універсальною. Такі шини підходять для встановлення на будь-яку вісь, крім провідної. При цьому їх характеристики можуть бути гіршими, ніж у гуми для відповідної осі (кермової, причіпної).

Купуючи шини для вантажного автомобіля гуртом для свого магазину або шиномонтажної майстерні, пам'ятайте, що кожна машина має свої вимоги до індексів швидкості та навантаження гуми. Ці параметри впливають на безпеку їзди, тому нехтувати ними під час покупки не можна.

Покришки для мототехніки гуртом

Для кожного мотоцикла існує свій тип покришок, створений для ефективної передачі моменту, що крутить, на конкретній моделі мототехніки. Правильно вибрані шини забезпечують відмінне зчеплення з дорогою, що позитивно відбивається на стійкості мотоцикла під час різних маневрів.

Якщо ви хочете купити мотошини гуртом, зверніть увагу на її тип. Умовно всі вироби можна поділити на дорожні, позашляхові та перегонові. Те саме стосується діаметра та ширини виробів, на які спираються клієнти під час купівлі покришок.

Вибір покришок на TyreClub

Через наш сервіс ви зможете вивчити асортимент постачальника, що сподобався вам, а також замовити у нього шини або диски гуртом. Якщо у вас залишилися питання, за персональною консультацією звертайтесь безпосередньо до продавця. Знайти його контактні дані можна на TyreClub, на сторінці з потрібними автомобільними покришками або дисками.

Шини під замовлення з Європи

Майже всі постачальники шин та дисків України представлені на гуртовій платформі Tyre Club, тобто асортимент для вибору більш ніж достатній, але все ж таки буває потреба в товарі якого на момент вибору немає в Україні, в такому разі Ви можете скористатися послугою “Шини під замовлення з Європи”. Всі умови купівлі таких шин чи дисків розписані в карточці постачальника, також додаткові питання Ви можете задати безпосередньо самому постачальнику за контактами які є на TyreClub.