0 800 330 ...показати   Безкоштовно у межах Україниsales@tyreclub.com.ua

Підбір шин та дисків по авто

Марка
Модель
Рік
Комплектація
(____)
Шини
___/__ R__
___/__ R__
Диски
__x__ _x___._ ET__ DIA__._
__x__ _x___._ ET__ DIA__._
Як здійснюється підбір шин та дисків для конкретного авто

Автомобільні покришки мають властивість зношуватися з плином часу, тому періодично їх потрібно міняти. Щоб скоротити зусилля на пошуки нового комплекту гуми, ви можете скористатися нашим сайтом і здійснити підбір шин по марці авто. Це зручно і легко, бо ви не витрачаєте час, а просто вказуєте параметри свого авто та отримуєте необхідну інформацію. Завдяки цій функції у вас також з'явиться можливість виконати підбір дисків по авто онлайн.

Всі дані по шинах і дисках знаходяться на одній сторінці. При цьому підбір гуми по марці авто покаже вам не тільки заводські, а й альтернативні варіанти. Під останнім маються на увазі шини та диски, які можуть незначно відрізнятися від оригінальних параметрів, але оптимально підходять для вашого автомобіля. Підбір шин по авто — це простий спосіб знайти продукцію для конкретно вашої машини, з огляду на її конструктивні особливості. Після того, як буде виконано підбір дисків по марці авто, ви зможете перейти на сторінку каталогу, щоб налаштувати інші параметри та придбати товар. Те ж можливо під час підбору покришок.

Як підбирати шини та диски в TyreClub

Щоб здійснити підбір шин та дисків по автомобілю, вкажіть чотири параметри:

  • марку вашого транспортного засобу;
  • модель автомобіля;
  • рік, в якому машина була випущена з конвеєра;
  • комплектацію авто.

Після цього на сторінці відобразяться гума й диски, які можна встановлювати на ваш транспортний засіб. Ви побачите заводські й альтернативні шини та диски, які дозволено використовувати на авто вашої моделі.

Коли підбір шин та дисків по марці автомобіля буде виконаний, ви можете клікнути на назву товару, щоб перейти в каталог. Після цього ви зможете вибрати додаткові параметри, щоб більш точно підібрати шини та диски. Йдеться про такі характеристики: сезонність, малюнок протектора, індекси швидкості та навантаження, наявність шипів тощо.

Підбір дисків на авто за параметрами виконується ідентичним чином, але замість вищезгаданих характеристик можна вибрати виліт (ET), посадковий діаметр (DIA), тип диска (сталевий, кований, литий) та інше.

Рекомендації по вибору шин: на що звертати увагу

Вирішивши підібрати гуму по марці та моделі транспортного засобу, враховуйте основні параметри, від яких залежить зручність і надійність експлуатації авто. Ними є:

  • Сезон. Покришки будь-яких брендів діляться на літні, зимові та всесезонні. При цьому різниця полягає не тільки в наявності шипів і малюнках протектора, а й складі самої гуми. Таким чином літні не можна використовувати взимку через те, що вони більш тверді й швидко дубіють, втрачаючи експлуатаційні властивості. Те ж відбувається з зимовою гумою, яка буквально плавиться під час сильної спеки. З цих причин всесезонні шини не можна використовувати під час сильної спеки та на морозі, оскільки діапазон оптимальної температури для них становить від -7 ° до + 7 ° C.
  • Індекс швидкості. Підбираючи покришки на авто, ви зможете вказати бажаний індекс швидкості. Цей параметр визначає максимальну швидкість, з якою ви зможете безпечно рухатися на автомобілі без ризику пошкодження шин. Мінімальний показник — це A1 (до 5 км / год), а максимальний — Y (до 300 км / год).
  • Індекс навантаження. Даний параметр визначає максимальне навантаження, яке може витримати одне колесо при русі на максимально допустимої швидкості. Значення варіюються в діапазоні від 28 до 255 — від 100 до 69 000 кг.

Під час підбору шин і дисків по марці та моделі автомобіля, ви також можете вказати додаткові параметри пошуку. Одним з них є Run Flat — технологія створення покришок, завдяки якій вони мають посилену конструкцію боковин. Це дозволяє деякий час продовжувати експлуатацію машини навіть після проколу і втрати тиску, проте важливо враховувати деякі нюанси. Такі шини, навіть якщо вони підходять за розміром для вашого автомобіля, можна встановлювати тільки на ті машини, які мають систему контролю тиску в шинах.

Рекомендації по вибору дисків: на що звертати увагу

Підбираючи диски та гуму по марці авто, пам'ятайте, що існують різні типи продукції. Це, в першу чергу, стосується автомобільних дисків, оскільки вони представлені трьома видами:

  • Сталеві. Найбільш поширений тип дисків для транспортних засобів будь-яких марок і моделей. Вони прості в ремонті, досить безпечні й не відрізняються високою ціною. При ударі вони не руйнуються, а деформуються, але при цьому мають велику вагу, низьку стійкість до корозії та мінімальне розмаїття в плані дизайну.
  • Ковані. Такі диски є найбільш стійкими до корозійних утворень і відрізняються дуже високою міцністю, оскільки витримують навіть сильні удари без руйнування. Через особливу технологію виробництва у таких дисків дуже простий дизайн, а також порівняно висока вартість в порівнянні з продукцією з інших матеріалів.
  • Литі. Мають велику різноманітність в плані дизайнерських рішень, але при цьому мають потребу в увазі з боку автовласника. Причина в тому, що литі диски схильні до виникнення мікротріщин, тому експлуатувати їх після закінчення терміну служби не рекомендується. Додаткова складність полягає в тому, що такі вироби легко розколюються навіть при ударах невеликої сили.

Після того, як ви підберете диски та шини онлайн на нашому сайті, ви побачите перелік пропозицій різних постачальників, зможете порівняти їх умови, ціни на продукцію і так далі. Потім вам достатньо зв'язатися з ними безпосередньо і замовити цікаву для вас продукцію.

Зверніть увагу, що гарантійні зобов'язання, знижки та інші умови можуть значно відрізнятися у різних продавців. Запитуйте та уточнюйте інформацію безпосередньо у постачальників. Контактні дані ви знайдете на сторінці з описом цікавого вам товару — шин або дисків для авто.