0 800 330 ...показати   Безкоштовно у межах Україниsales@tyreclub.com.ua

Публічній договір оферти

Шановний користувач Сайту маркетплейсу www.tyreclub.com.ua, звертаємо Вашу увагу на те що ставлячи галочку Ви погоджуєтесь з умовами функціонування і використання даного Сервісу, таким чином акцептуете публічний договір оферти. Уразі незгоди з даними умовами Ви повинні утриматись від використання сайту www.tyreclub.com.ua.

Угода користувача, договір оферти з використання сервісів маркетплейсу шин і дисків Tyre Club (Шинний клуб)

Цей Договір регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сервісі порядок використання Сервісу, а також можливість передачі таких товарів покупцеві.

Договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, представленого на сайті wwww.tyreclub.com.ua. Умови публічного договору відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, є однаковими для всіх покупців незалежно від їх статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). Відповідно Договору покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та всі інші умови договору.

1. Загальні положення (Предмет Договору)

1.1 Початок використання Сервісу Tyre Club через процедуру реєстрації або шляхом безпосереднього відвідування означає, що Користувач ознайомився в повному обсязі та прийняв всі умови цієї угоди.
1.2 За будь-якої незгоди Користувача з умовами цієї Угоди, використовувати послуги Сервісу Tyre Club забороняється.
1.3 Користувач протягом усього періоду роботи з Сервісом Tyre Club зобов'язується в повному обсязі дотримуватися всіх положень цієї угоди.
1.4 Маркетплейс TyreClub.com.ua (далі також - онлайс Сервіс Tyre Club) - це спеціалізована платформа на торговому майданчику якої, представлений великий асортимент товарів та послуг, Сервіс допомагає організаціям, підприємцям реалізовувати товари та послуги, а покупцям - купувати.

2. Сторони договору та терміни, що використовуються.

2.1 Угода користувача Сервісу (далі - Угода) - документ, що має односторонній характер, пропонований до прийняття Користувачем у вигляді договору оферти.
2.2. Акцепт – повне прийняття Користувачем умов Угоди. Акцепт даної Угоди користувача є обов'язковою умовою використання Сервісу на сайті http://tyreclub.com.ua. Угода регулюється відповідно до законодавства України.
2.3 Сервіс — комплекс програмного забезпечення, призначений для роботи з контентом та базами даних, товарами та групами товарів, розміщеними на веб-сайті за адресою http://tyreclub.com.ua/, призначений для вирішення завдань Користувача в установленому Угоді порядку.
2.3 Веб-сайт – у мережі Інтернет знаходиться за адресою https://tyreclub.com.ua/.
2.4 Товари, послуги — комерційна пропозиція Продавця про продаж товару чи послуг, що публікується на Сервісі.
2.5 Виконавець (Маркетплейс шин та дисків Tyre Club, скорочено ТС) — вся адміністративна та технічна команда Сервісу, відповідальна за його розробку та забезпечення працездатності, в одній особі. Виконавець безпосередньо контактує з Користувачем, надає йому інформацію консультаційного характеру з питань, що безпосередньо пов'язані з використанням Сервісу. Виконавець є однією із сторін цієї Угоди користувача.
2.6 Користувач — будь-яка фізична особа, яка тією чи іншою мірою, тим чи іншим чином використовує Сервіс. Користувач є будь-яка особа, яка використовує Веб-сайт tyreclub.com.ua в будь-яких своїх цілях. Таким чином, всі положення цієї Угоди застосовуються в повному обсязі до всіх фізичних осіб, які використовують Веб-сайт Сервісу, незалежно від проходження особою процедури реєстрації. Користувач є однією із сторін цієї Угоди. Користувач - Продавець, Покупець, Автор оголошень або Відвідувач, які прийняли умови цієї Угоди.
2.7 Продавець - юридична особа або фізична особа - підприємець, яка здійснює діяльність з продажу товарів або послуг, зареєстрована на Сервісі, що має доступ до свого кабінету, з якого публікує інформацію про себе, товари та послуги які пропонує, а також комерційні пропозиції та рекламні оголошення, іншу інформацію.
2.8 Покупець - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа - підприємець, яка прийняла умови цієї Угоди і яка, користуючись можливостями Порталу, купує та/або замовляє товари чи послуги.
2.9 Відвідувач - будь-яка особа, яка має доступ до сайту, мережі Інтернет та використовує Портал.

3. Процедура реєстрації Користувача. Обліковий запис, особистий кабінет.

3.1. Для розширеного користування Послугами Сервісу користувач проходить процедуру реєстрації, після якої отримує можливість доступу до Особистого Кабінету. Під час реєстрації Користувачем зазначаються такі дані: адреса електронної пошти (далі це логін користувача) прізвище, ім'я по батькові та контактний номер телефону.
3.2. Користувач має право, у будь-який час скористатися доступом до свого кабінету, замовлень, персональної інформації, тощо, використовуючи свою адресу електронної пошти та пароль. Якщо користувач забув пароль, можна скористатися функцією відновлення пароля.
3.3. Користувач несе відповідальність особисто, будь-які дії вчинені в кабінеті використовуючи облікові дані (email та пароль) вважаються виконаними Користувачем особисто.
3.4. Користувач може відмовитися від використання сайту, видаливши свої облікові дані та Особистий Кабінет. Запит на видалення повинен бути надісланий з електронної адреси, зареєстрованої на Сайті, на електронну пошту Служби підтримки. Після видалення Користувач не зможе відновити записи Особистого Кабінету (включаючи список Замовлень, накопичені бонуси, облікові дані тощо).

4. Права та обов'язки користувача.

Користувач має право:
4.1.1 Ознайомлюватись, користуватися інформацією на Сервісі та використовувати його функціонал.
4.1.2 Звертатися до підтримки з питаннями, що виникли.
Користувач зобов'язаний:
4.2.1 До початку користування Користувач зобов'язується знайомитися з актуальною версією Договору оферти.
4.2.2 У процесі створення облікового запису (реєстрації) Користувач зобов'язаний надавати достовірну інформацію про себе.
4.2.3 Користувач зобов'язується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, не продавати, а також не використовувати з будь-якою метою інформацію та матеріали, які стали йому доступні на Сервісі, за винятком особистого використання.
4.2.4 Нести повну відповідальність за будь-які дії, вжиті Користувачем за допомогою його Облікового запису, а також за будь-які наслідки, які могли викликати або викликали таке його використання.
4.2.5 Використовуючи інформацію з Сервісу, Користувач усвідомлює та приймає ризики, пов'язані з його можливою не точністю.

5. Права та обов'язки Виконавця

Виконавець має право:
5.1.1 Вносити зміни до цієї Угоди.
5.1.2 Без попередження Користувача змінити дизайн Сайту, вносити зміни до розміщеного на ньому контенту, змінювати якість та обсяг послуг, що надаються. Для цього Виконавцю не потрібне повідомлення або згода Користувача.
5.1.3 У разі порушення Користувачем одного або декількох положень цієї Угоди, Виконавець має право в будь-який час в односторонньому порядку обмежити або припинити надання Послуг Користувачеві.
5.1.4. Виконавець не зобов'язаний повідомляти про обмеження чи припинення надання Послуг Користувачеві, не зобов'язаний пояснювати чи мотивувати свої дії.
5.1.5 Надсилати Користувачам електронною поштою та іншими засобами зв'язку повідомлень, пов'язаних з використанням Сервісу.
5.1.6 У будь-який час без попереднього повідомлення проводити ремонтні та/або профілактичні роботи, під час яких Сервіс може бути тимчасово недоступним для Користувачів. Тимчасова відсутність доступу до послуг Сайту не є підставою для відшкодування збитків у будь-якій формі.
5.1.7 Обробляти персональні дані Користувачів відповідно до Політики конфіденційності та Політики використання файлів cookie.
Виконавець зобов'язаний:
5.2.1 Надавати Послуги в рамках закону та можливостей системи;
5.2.2 Виконувати листування з Користувачем виключно з використанням контактної інформації, що підтверджується Користувачем.

6.Вимоги до якості обслуговування Покупців.

6.1 Продавці (постачальники) товару та послуг сервісу зобов'язані якісно та сумлінно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, а саме:
6.1.1 Вчасно, щодо регламенту Сервісу, обробляти замовлення та звернення Покупців щодо товарів та послуг Продавця, інформацію про які розміщено на Сервісі;
6.1.2 Вчасно інформувати Покупців про відсутність замовленого товару або неможливість його доставки у погоджені сторонами терміни з обов'язковим зазначенням причин та уточненням строків виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;
6.1.3 Вчасно (але не пізніше строку зазначеного Адміністрацією Сервісу у відправленому Користувачеві повідомлення про скаргу) розглядати та давати мотивовану відповідь на скарги, претензії та пропозиції, що надходять від Покупців, пов'язані з діяльністю Продавця на Сервісі. Оперативно взаємодіяти з Адміністрацією Сервісу в таких випадках, в той же час повідомляти Адміністрацію порталу про результати розгляду таких звернень, а також дотримуватися рекомендацій щодо покращення якості обслуговування.
6.1.4 Виконувати вимоги Закону України «Про захист прав споживачів» щодо прав покупців (споживачів) у разі придбання ними товарів чи послуг на Сервісі. (https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/1023-12#Text)
6.1.6 Розміщена Продавцем інформація на Сервісі про товар має бути достовірною та повною. Інформація про наявність товару та ціну має бути актуальною постійно.

7. Інтелектуальна власність

7.1. Контент Сервісу є інтелектуальною власністю Виконавця та підлягає охороні відповідно до Закону України та міжнародних правових договорів.
7.2. Надання Користувачеві доступу до сторінок Сервісу не означає, що Користувачеві дозволяється використання об'єктів інтелектуальної власності Виконавця.
7.3 Використання елементів, символіки, текстів, графічних зображень, програм та інших об'єктів, що входять до складу Сервісу, без дозволу Адміністрації або іншого законного правовласника є незаконним та може стати причиною судового розгляду.

8. Персональні дані

8.1 З метою виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010р. Користувач дає свою згоду на обробку Виконавцем персональних даних Користувача.

9. Відповідальність сторін, відмова від відповідальності

9.1. Виконавець не несе відповідальності за достовірність, точність, повноту чи якість будь-якої інформації Продавця. Користувач розуміє та погоджується, що, використовуючи Сервіс, він може отримати інформацію, яка є суб'єктивною, оціночною та має спірний характер, вона не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг.
9.2 Виконавець не несе жодної відповідальності за матеріали, які розміщуються Користувачем з використанням Сервісу, у тому числі у разі розміщення Користувачем матеріалів, які порушують чинне законодавство.

10. Форс-мажор

10.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання своїх зобов'язань за цим Договором, якщо їх виконанню перешкоджає надзвичайна та невідворотна обставина (непереборна сила), у тому числі, але не виключно: військових дій, хвилювань або саботажу; стихійних лих; відключення електрики, інтернету чи телекомунікацій; чи державних обмежень. При цьому термін виконання зобов'язань за Договором відкладається пропорційно до часу, протягом якого діяли такі обставини.
10.2. Якщо обставини, зазначені у п. 10.1. цього Договору триватимуть більше 30 (тридцяти) календарних днів, то кожна із Сторін має право розірвати цей Договір, письмово повідомивши іншу Сторону за 10 календарних днів до дати розірвання.