0 800 330 ...показати   Безкоштовно у межах Україниsales@tyreclub.com.ua

Про нас

Шини і Диски - це наша Спеціалізація.

Багато років Tyre Club надає найякісніші послуги всім постачальникам покришок і дисків в Україні. Сьогодні раді повідомити Вам, що ми доступні і для кінцевих покупців.

Багаторічний досвід роботи з усіма складами України дав можливість створити співтовариство "Шинний Клуб", яке сьогодні об'єднує всіх постачальників нашої країни в одному місці. Робиться це для того щоб, спростити і зробити більш надійний процес придбання таких товарів як диски та шини. Наше завдання бути джерелом, дати максимально точну і повну інформацію про товар, заощадити Ваш час і знизити ризики при покупці.

Що таке Шинний Клуб? Це спеціалізований маркетплейс, де розміщені Усі постачальники України, а це більше - 600 складів по всій країні, достовірна інформація, реальна наявність, прямі поставки, все це Ви зможете побачити тільки на нашій платформі.

Сьогодні у Вас з'явилася можливість придбати товар напряму без посередників, побачити реальний склад, що знаходиться у Вашому місті із зазначенням точного місця розташування на карті.

Кожен день, кожну хвилину, на Tyre Club з'являється нові товари. Всі види, типи та категорії коліс, які існують є тільки у нас. Легкові, позашляхові, легковантажні, мотошини, квадрошини, вантажні, с / г, індустріальні, кар'єрні, універсальні, а також автокамери, легкосплавні і металеві диски на будь-яке авто.

Tyre Club це зручний сервіс, де домовляються продавець і покупець! Хочете купити? Просто введіть параметри які Вас цікавлять в пошук і обирайте кращу пропозицію з розширеною інформацією, отримуйте коректну і правильну консультацію, дивіться і пробуйте асортимент на дотик, постійним клієнтам умови розстрочки і знижки.

Знайшли постачальника в своєму місті - тепер можна самим переконатися в якості обраних покришок, скористатися послугами шиномонтажу зі знижкою і гарантією якісного встановлення їх на свій автомобіль.

Немає необхідних параметрів або розмірів у Вашому місті? Шинний клуб покаже, хто з постачальників може доставити товар з іншого міста. Рейтинг якості обслуговування допоможе Вам позбутися зайвих сумнівів в обраному Вами постачальнику, або уникнути неякісного обслуговування.

Не можете визначитися з вибором? На Tyre Club Ви знайдете тести авторитетних незалежних організацій, шинний калькулятор для заміни заводського розміру коліс на альтернативний, підбір шин та дисків по рекомендаціям виробника Вашого автомобіля і багато іншого.

Економте ваш час і гроші разом з Tyre Club!